pawelmakowski.pl

jakie okna dachowe do domu energooszczednego

jakie okna dachowe do domu energooszczednego

Biuro szumów

Już w 2003 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Facility Management (IFMA) przeprowadziła badanie z najczęstszych skarg pracowników biurowych. temperatura biurowe, które omówiliśmy w przeszłości, na szczycie listy. Ale były też inne, w tym biurowych hałasu, który znalazł wielu pracowników jest bardzo rozpraszać. Jednak niewielkie, hałas może nas rozpraszać się czegokolwiek, dlatego biblioteki, żebyś był cicho, aby inni mogli się skoncentrować. Ale biura są zazwyczaj bardziej nerwowe niż bibliotek z dzwonili ludzie wizyty pracownicy spotkań i prowadzenia dyskusji oraz sprzęt biurowy nucąc dalej. Wszystko może być dość nerwowe.

Oprócz wpływu na stężenie, badania wykazały, że poziom hałasu również wpływać na motywację pracowników i przyczynia się do stresu. Mam również przeczytać, że administracja bezpieczeństwa i higieny pracy (OSHA) umożliwia ekspozycję hałasu w miejscu pracy aż 90 decybeli na średnią za okres ośmiu godzin. To jak posiadanie radia grając obok ciebie na biurku na średnim poziomie głośności. Spróbuj pracy pod takim układzie na chwilę, a zobaczysz, jak to wpływa na pracę i dlaczego OSHA jest zaniepokojony.

Jasne, muzyka ma wdzięki łagodzić obyczaje, ale zbyt wiele hałasu mogą również tworzyć wiele niepotrzebnych spustoszenie w biurze, jak również, co wpływa na wydajność pracowników. Intuicyjny menadżer będzie zrozumieć rolę hałasu, gdyż wpływa na kulturę korporacyjną i podjąć środki w celu zapewnienia, że ??ma pozytywny wpływ na swoich pracowników, takich jak instalowanie niektórych rodzajów ściennych i płyt sufitowych do pochłaniania dźwięku, ustanawiając cichych stref do pracy i osobne pokoje do spotkań i dyskusji.

Tak, są menedżerowie zwracając uwagę na wpływ hałasu w miejscu pracy? Prawdopodobnie nie tak, jak powinny. Fakt, że wielu pracowników jest podłączenie do iPodów lub innych urządzeń audio wskazuje, że zarządzanie nie zwracając na to uwagi.
Artykuł dzięki: