pawelmakowski.pl

jakie okna do bialej elewacji

jakie okna do bialej elewacji

RC Car Tracks – 5 Najważniejsze kroki, jakie należy podjąć, aby Zbuduj swój własny

1. W celu poznania jak zbudować samochód tor RC, trzeba najpierw upewnić się, że miejsce , w którym będą budować ma powierzchnię podłogi, które są przychylne, i że jesteś w stanie zrobić to trwałe. Być może trzeba ponownie wykonać powierzchnię lub zmienić ją na coś twardego betonu lub płytek, które sprawiają, że łatwo można się ścigać na swoich torach samochodów RC w standardzie lub średnich i szerokich torach. Można mieć do pierwszego niebezpieczeństwie oryginalne podłogi przed ułożeniem własnego betonu, aby ułatwić na siebie.

2. Należy stworzyć swój własny konkretny miejsce z cementem o grubości co najmniej 2 cm. Można użyć własnych materiałów do tego przeznaczonych; Jeśli nie chcesz, aby wlać nowy cement, nie musiał. W celu uzyskania niezależnie od wielkości utworów, które chcesz (standardowe, średnie i szerokie tory) trzeba mieć duży

Obszar pracować – będzie to ułatwiają. Najlepiej jest, że korzystanie z garażu lub innego obszaru objętego dzięki czemu nie będzie musiał martwić się o pogodę, a konserwacja jest łatwa.

3. Następna sekcja, gdzie chcesz, aby rzeczywiście mieć swój własny samochód RC, trwały ślad. Upewnić się, że trasa jest łatwa w nawigacji, utwory są trwałe, i być kreatywnym. Chcesz, aby ten samochód RC śledzić własne. Użyj kawałki drewna lub dywan do przedstawienia, w którym chcesz samochody do wyścigu.

4. Można symulować obszary trawiaste za pomocą dywany lub innych trwałych materiałów, które są zielone i mają podobne do trawy uzupełnić do nich. To łatwe! Można również użyć kawałki plastiku lub drewna, aby przedstawić utwory, zarówno standardowe lub średnie i szerokie tory, tak że będzie ona trwała i łatwa do wyścigu samochodów RC. Upewnij się, że można zbudować swój utwór RC w miejscu gdzie jest łatwy w użyciu, a gdzie nie ma nic innego na drodze. Stosując ten rodzaj wytrzymałego materiału na nawierzchniach trawiastych sprawi, że łatwo dojechać samochodem nad nimi.

5. Dobrym pomysłem jest ustalenie wąż ogrodowy dowolnego koloru wokół toru, dzięki czemu łatwo jest powiedzieć, gdzie granice na obszarze toru RC są. Pozwoli to upewnić się, że można ścigać swoje samochody RC na własnym torze, bez konieczności martwienia się o nie wiedząc, gdzie się udać! wąż ogrodowy jest dobry w użyciu, ponieważ łatwo jest na żelbetowych opon samochodowych.

Ciesz się zupełnie nowe, trwałe i łatwe w użyciu RC Car Track!

Lee Mózg jest sukcesem pisarz biznesu i ekspert w dziedzinie samochodów RC i RC Trucks. On jest postrzegany jako zasób przemysłu RC, specjalizujący się w wyścigach i RC Nitro Cars. On oferuje cenne wskazówki, porady i techniki oszczędzania pieniędzy dla nabywców internetowych.

Artykuł dzięki: